Jesteśmy firmami z polskim kapitałem o dwudziestoletnim doświadczeniu, które działając wspólnie  są wstanie zapewnić Państwu zarówno dobrą cenę na materiał  jak  i mamy możliwość w dobrej cenie go zamontować

Nasza hurtownia oferuje Państwu asortyment najlepszych, uznanych i sprawdzonych producentów polskich i zagranicznych. Mając na uwadze przede wszystkim dobro i zadowolenie klienta, pomagamy klientom w wyborze i doborze urządzeń dostępnych w naszych magazynach.

Dysponujemy samochodami transportowymi, którymi rozwozimy zamówiony lub zakupiony u nas towar. Zajmujemy się sprzedażą hurtową i kompleksowo obsługujemy firmy wykonawcze. Zapewniamy również doradztwo techniczne przy projektowaniu. Promujemy rozwiązania nowoczesne i energooszczędne, bezpieczne dla środowiska naturalnego.

Firma handlowa wpisana w CEIDG

wpis

Oferujemy ponadto usługi w zakresie montażu urządzeń, oferowanych przez naszą hurtownię oraz wykonywanie instalacji sanitarnych, grzewczych, gazowych zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Posiadamy olbrzymie doświadczenie w wykonywaniu instalacji solarnych oraz pomp ciepła.

Firma usługowa -wpisana do Rejestru Przedsiębiorców KRS  pod nr 160613

krskrs (02)krs (04)krs (06)